Pamaku
Centrum układów wydechowych
Silnik o największej pojemności, jaki był montowany w pojeździe Audi 80. Nic dziwnego, że cieszył się dużą popularnością wśród klientów. Każdy chciał mieć sporą moc i niezłe osiągi w rozsądnej cenie. Ostatni model z fabryki wyjechał już jednak ponad 20 lat temu. Można powiedzieć, że to historia, która jednak dla niektórych jest wciąż żywa. Jesteś posiadaczem tego modelu? Potrzebujesz do niego części układu wydechowego? W takim wypadku zapraszamy do sprawdzenia oferty z tej kategorii. Czekają tutaj na Ciebie tłumiki do Audi 80 2.2. Części, które zapewnią bezproblemową, bezpieczną jazdę! Nasze elementy układu wydechowego zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów. To produkcje trwałe, których jakość jest niepodważalna. Ponadto, oferujemy rozwiązania w stu procentach nowe i kompatybilne z danym modelem i wersją pojazdu. Masz pytania odnośnie części lub procesu składania zamówienia? W takim razie skontaktuj się z nami już teraz!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!