Pamaku
Centrum układów wydechowych

Tłumik to jedna z najważniejszych części układu wydechowego, która ogranicza emisję spalin wydobywających się z silnika. Ponadto, tłumiki w samochodach mają za zadanie niwelować hałas. Niestety, jak każda część, po pewnym czasie również tłumik ulega zużyciu. Należy go wtedy wymienić. Zadanie nie jest trudne, potrzebna jest jednak odpowiednio dopasowana część. Kupić ją można w naszym sklepie internetowym! Zapraszamy do wyboru tłumika Alfa Romeo 145 1.4IE 16V - jeden z modeli dostępnych w ofercie! Charakteryzuje się on trwałością, został bowiem wykonany z niemieckiej stali hartowanej, odpornej na uszkodzenia, wysoką temperaturę czy korozję. Decydując się na produkty z naszej oferty, można liczyć na bezproblemową pracę w ekstremalnych warunkach. W razie pytań lub wątpliwości czekamy na kontakt. Nasze tłumiki oferujemy w naprawdę dobrych cenach!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!