Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeden z topowych roadsterów - BMW Z3 to kolejny samochód ze stajni niemieckiego koncernu, obok którego trudno przejść obojętnie. Tak niezwykłe auto w razie usterki zasługuje jedynie na najlepsze części. Nasze tłumiki do BMW - Z3 z pewnością zaliczają się do takich produktów. Są wytwarzane na bazie solidnej stali w oparciu o oryginalną dokumentację techniczną. Posiadają wagę oraz konstrukcję maksymalnie zbliżone do fabrycznie montowanych elementów. Poza tym akcesoria te cechują się znaczną wytrzymałością oraz odpornością na korozję. Jesteśmy pewni ich jakości, dlatego na tłumiki do BMW - Z3 zapewniamy 24 miesiące gwarancji. Sklep PAMAKU to gwarancja zadowolenia z zakupu. Sprzedajemy części dystrybutorom z wielu krajów Europy, bazując na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w branży. Dzięki dużej wiedzy potrafimy bezbłędnie pomóc w wyborze odpowiedniego tłumika oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania, związane z jego eksploatacją. Zachęcamy do zakupu lub kontaktu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!