Pamaku
Centrum układów wydechowych
Sprawnie funkcjonujący układ wydechowy auta to podstawa niezależnie od tego, o jakim samochodzie mówimy. Chevrolet Kalos 1.2, podobnie jak każdy inny, będzie sprawował się znacznie lepiej, gdy zostanie wyposażony w elementy gwarantujące odpowiednią jakość. Ze znalezieniem ich nie mają problemu Klienci sklepu Pamaku, ponieważ każdemu oferujemy szeroki wybór artykułów, będących w stanie spełnić nawet największe wymagania. W przygotowanej przez nas ofercie znaleźć można m.in. tłumik środkowy, końcowy, a także oba te komponenty w jednym zestawie, przeznaczone do montażu w Chevrolecie Kalos 1.2. Jeśli jesteś jednym z jego licznych posiadaczy i zdążyłeś zauważyć, że Twój pojazd emituje zbyt dużo spalin, a silnik silnie drga podczas jazdy i nie osiąga odpowiedniej mocy, zapraszamy do nas. Zakup wybranych części oraz ich montaż w odpowiednim miejscu rozwiąże problemy Twojego auta, sprawiając, że Chevrolet Kalos 1.2 z nadwoziem typu Hatchback będzie funkcjonował niczym po wyjechaniu wprost z salonu.
strona:

Od ponad 100 lat koncern Chevrolet produkuje samochody. Wiele z nich uchodzi za legendarne. Kalos 1.2, uwzględniając całą historię amerykańskiego producenta, to stosunkowo młody model, który jednak już od wielu lat można spotkać na polskich ulicach. W PAMAKU oferujemy części do układu wydechowego pojazdu. Zamówisz u nas najlepszej jakości tłumiki środkowe i końcowe, na które otrzymasz 2-letnią gwarancję. Zamienniki wykonane są zgodnie z oryginalną dokumentacją techniczną. Ich konstrukcja i waga w 100% pozostaje zgodna z fabrycznymi elementami.

Tłumiki z niezbędnymi certyfikatami

Faktycznym potwierdzeniem jakości części samochodowej są odpowiednie certyfikaty. Tłumiki od PAMAKU spełniają wszystkie wymagania. Posiadają np. atest RW TUV. Kupując produkty do Chevrolet - Kalos - 1.2, otrzymasz elementy stworzone z niemieckiej stali Thyssen Krupp. Wykonano je z podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie, aby pozostały odporne na korozję. Zamienniki doskonale ograniczają głośność pracy silnika, pracując z wydajnością oryginalnych części. Poza tym świetnie radzą sobie z redukcją emisji spalin. Jeśli wciąż masz jakieś pytania - zadzwoń! Nasi eksperci chętnie rozwieją wątpliwości oraz pomogą znaleźć odpowiedni produkt.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!