Pamaku
Centrum układów wydechowych

Ze względu na eksploatację samochodu niektóre części wymagają wymiany. Awaria, korozja, ubytki, a także zwyczajne zużycie - nie inaczej jest w przypadku elementów układu wydechowego, szczególnie kiedy mowa o włoskich samochodach użytkowanych w naszym kraju. Starsze modele, często z drugiej ręki, mają z tym problem. W naszej ofercie znajdują się tłumiki do Alfa Romeo w wersji 155 o odpowiednich wymiarach oraz doskonałej jakości przekładającej się na niezawodne działanie. Nasze tłumiki wykonano z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Wykazuje trwałość i odporność na szkodliwe działanie wilgoci, skrajne temperatury, a nawet uszkodzenia mechaniczne, na które układ wydechowy jest dość mocno narażony. Do Twojej dyspozycji oddajemy tłumik końcowy wraz ze środkowym, środkowy, a także cały układ - w zależności od konkretnych potrzeb. Oczywiście na nasze części otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!