Pamaku
Centrum układów wydechowych
Dostępne w naszej ofercie układy wydechowe powstają przede wszystkim z najwyższej jakości stali. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zamawiając katalizator do passata B5 z Pamaku, zyskają precyzyjnie dopasowany i długowieczny element układu wydechowego w niewygórowanej cenie. Jego zadaniem jest ograniczenie emisji szkodliwych substancji powstających w procesie spalania. Warto więc kupić wysokiej jakości katalizator do VW passata B5, by zadbać o auto jak i o środowisko.
strona:

Znajdujące się w tej kategorii części układu wydechowego dostępne są od ręki - gwarantujemy dostawę nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli cenią sobie Państwo sprawną realizację zamówienia, zachęcamy do składania zamówień na katalizator VW Passat B5 w naszym sklepie online. Zapewniamy dostępność różnych elementów do samochodów osobowych sprzedawanych z niezbędnymi akcesoriami montażowymi.

Dobór odpowiedniego wariantu nie będzie problemem, ponieważ przy każdym produkcie znajduje się specyfikacja techniczna uwzględniająca numery OE oraz inne istotne dane. W przypadku pytań dotyczących prawidłowego doboru katalizatora zapraszamy do skorzystania z infolinii Pamaku. Nasi specjaliści z chęcią udzielą potrzebnych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące VW Passata B5 oraz pomogą w procesie zakupu. Artykuły z naszej oferty są zawsze objęte 24 miesięczną gwarancją.

Elementy układu wydechowego do VW Passat B5

Części przeznaczone do redukcji emisji spalin powinny być precyzyjnie dopasowane do konkretnego modelu pojazdu. Dostarczamy więc różne warianty katalizatorów do VW passata B5 i innych aut. Każdy klient znajdzie u nas odpowiednie części spełniające wymagania pod względem technicznym. Pragniemy podkreślić, że stawiamy na nieustanny rozwój i poszerzanie naszej oferty części. Dzięki temu mamy pewność, że wybiorą u nas Państwo właściwie dobrany katalizator do VW passata B5.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!