Pamaku
Centrum układów wydechowych

Oferujemy filtr DPF Audi A4 B7 o wysokiej odporności na zużycie. Nasze zamienniki są wykonane z kwasoodpornej, nierdzewnej stali INOX. Wszystkie komponenty stosowane do produkcji części układu wydechowego pochodzą od renomowanych producentów, w tym od koncernu ThyssenKrupp czy Carl Froh. Zapewniamy elementy trwałe i wydajne, dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Udzielamy też dwuletniej gwarancji na każdy zakupiony produkt.

strona:

Filtr DPF Audi A4 B7: niezbędne certyfikaty i wysoka jakość wykonania

Modele dostępne w naszym asortymencie cechuje świetna jakość, którą potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2001/EN ISO 9001, TÜV, czy PIMOT. Wszystkie elementy są w 100% zgodne z oryginalnymi częściami. W przypadku filtrów DPF stawiamy na maksymalną trwałość. Jak wiadomo, są to części ulegające zużyciu w wyniku zwyczajnej eksploatacji. Zazwyczaj jedyną możliwością jest ich szybka wymiana. Jazda z zapchanym lub uszkodzonym filtrem cząstek stałych może skończyć się wieloma problemami, m.in. niemożnością osiągnięcia maksymalnej prędkości samochodu i podawaniem większych dawek paliwa.

Przy wymianie elementu, jakim jest filtr DPF Audi A4 B7, znaczenie ma zarówno sposób jego wykonania, jak i cena. Wiele osób decyduje się więc na wybór sprawdzonego zamiennika, pochodzącego od zaufanego producenta. Właśnie takie części układu wydechowego znajdziesz w asortymencie Pamaku. Wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam na wypracowanie korzystnych warunków współpracy z dostawcami. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewniać wydajne i odporne na zużycie filtry w zaskakująco niskiej cenie.

Ekspresowa dostawa i 24-miesięczna gwarancja na każdy produkt

Pamaku.pl to sklep internetowy, który zapewnia kierowcom i mechanikom najlepsze warunki zakupu. Przy każdym zamienniku znajdują się opisy parametrów i zdjęcia ułatwiające dobór odpowiedniej części. Posiadamy własne magazyny, przez co filtr DPF Audi A4 B7 dociera do klienta w ciągu 1 do maksymalnie 2 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia. Wszystkie produkty można zwrócić przez okres 10 dni. Wiemy, że wybór odpowiedniego zamiennika nie jest łatwym zadaniem, dlatego oferujemy również pomoc naszych ekspertów z działu obsługi (telefoniczną lub online).

Filtry od Pamaku są produkowane z dokładnością i dbałością o detale. Wszystkie skutecznie gromadzą, a następnie wypalają szkodliwe dla środowiska cząsteczki sadzy. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz obecnie ponad 100 tysięcy produktów. Stałym nabywcom zapewniamy atrakcyjne rabaty, a także darmowy i niezmiennie szybki transport.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!