Filtry cząstek stałych DPF BMW Seria 3 E90 / E91 / E92 / E93 (2005 - 2012)  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Oferowane przez nasz filtry DPF spełniają restrykcyjne normy spalin EURO. Ich zadaniem jest unieszkodliwianie cząstek stałych wydzielanych z silnika Diesla. Cząstki stałe, określane jako sadza, przyczyniają się do nadmiernego zanieczyszczania środowiska. Wywierają również niebagatelny wpływ na organizmy żywe. Ich emisja przyczynia się do rozwoju nowotworów. Dlatego tak istotne jest, aby wybrać dobrej jakości podzespół do swojego samochodu. W asortymencie sklepu Pamaku.pl znajdziesz m.in. wyjątkowo wydajny filtr DPF Bmw E90.

strona:

Postaw na zaufanego producenta. Wybierz zamienniki Pamaku

Szukając idealnego zamiennika DPF, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na zastosowane do jego produkcji materiały. Nic tak nie decyduje o trwałości poszczególnych podzespołów układu wydechowego, jak odporność tworzyw, z których się składają. Pamaku używa komponentów pozyskiwanych wyłącznie od zaufanych marek, m.in. Carl Froh i Thyssen Krupp. Filtr DPF Bmw E90 składa się głównie z kwasoodpornej, nierdzewnej stali INOX. Posiada również wymagane certyfikaty, potwierdzające jego wysoką jakość: ISO 9001:2001/EN ISO 9001 i TUV.

Korzystając z naszej oferty, wybierasz produkty objęte aż dwuletnią gwarancją. Przy każdym elemencie znajdziesz szczegółowy opis specyfikacji technicznej i parametrów niezbędnych do wybrania odpowiedniego zamiennika. Obok filtrów znajdują się również ich zdjęcia, umożliwiające dokładne obejrzenie produktu przed zakupem. Zdajemy sobie sprawę, że zakup odpowiedniej części zamiennej nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości, skontaktuj się z naszymi ekspertami za pośrednictwem infolinii.

Zamów filtr DPF Bmw E90 na Pamaku.pl, skorzystaj z ekspresowej wysyłki

Pamaku udostępnia swoje produkty „od ręki”, dzięki czemu docierają do klientów w rekordowym czasie od 24 do 48 godzin. Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 12.00, wyślemy je tego samego dnia. Im szybsza wymiana filtra, tym mniejsze szkody dla Twojego samochodu. Właśnie dlatego dbamy o jak najszybszą wysyłkę.

Stawiając na polskiego, zaufanego producenta Pamaku, decydujesz się na markę istniejącą już od 1991 roku. Przez lata dopracowywaliśmy metody wytwarzania części zamiennych do perfekcji. Teraz zwracamy uwagę na każdy szczegół, pracując w oparciu o oryginalną dokumentację techniczną pojazdów. Wybieramy do produkcji wyłącznie trwałe materiały. Każdy nasz filtr, w odróżnieniu od innych tańszych zamienników, posiada wnętrze identyczne z oryginałem. Dbamy również o aktualność certyfikacji wszystkich produktów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!