Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeden z najpopularniejszych modeli samochodów końcówki ubiegłego wieku, szczególnie w wersji 1.9 TDI. To było jednak ponad 20 lat temu. Teraz samochody Audi 80 to już historia. Jeśli jednak wciąż jesteś jego posiadaczem, z pewnością masz problemy z niektórymi układami w tym modelu. My spieszymy z pomocą, jeśli chodzi o układ wydechowy. Nasza oferta obejmuje tłumiki do Audi 80 1.9 TDI. Możesz więc już teraz zaopatrzyć się w wysokiej jakości, trwałe, niezawodne konstrukcje, które przetrwają długotrwały kontakt z wilgocią, skrajne temperatury, czy uszkodzenia mechaniczne. Mamy dla Ciebie tłumiki końcowe, początkowe, ale również środkowe. Nie brak także wysokiej jakości rur kolektorowych, stworzonych z trwałych materiałów. Każdy element jest w stu procentach kompatybilny z opisywanym modelem i wersją pojazdu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!