Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wydajność pojazdu zależna jest od prawidłowego funkcjonowania wszystkich układów wchodzących w skład konstrukcji auta. Codzienna eksploatacja Citroena C5 - 2.0 HDI prowadzi do cyklicznego zużywania się części. Układ wydechowy nie pozostaje w tej kwestii wyjątkiem. Właścicieli, którzy w swoim aucie zwrócą uwagę na głośną pracę silnika, drgania i spadek mocy, zachęcamy do natychmiastowej reakcji. W naszej ofercie przygotowaliśmy niezbędne podzespoły wchodzące w skład układu wydechu. Wysoka jakość materiałów przekłada się na wydajność i skuteczność. Trwałe, solidne komponenty to również dłuższy proces satysfakcjonującej eksploatacji. Citroen - C5 - 2.0 HDI po zmianie tłumika z pewnością zapewni ciche transportowanie spalin, pozytywną pracę silnika oraz wyeliminuje uporczywe jego drgania w czasie jazdy. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i gwarancja jakości poparta współpracą z najlepszymi producentami elementów układu wydechowego przełożą się na najlepsze warunki użytkowe oraz pełen komfort jazdy.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!