Filtry cząstek stałych DPF Opel Vectra  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Zużyty filtr DPF może przysporzyć wielu problemów. Jego uszkodzenie przyczynia się m.in. do aktywacji kontrolki check engine, nadmiernego zużycia paliwa i oleju, a także spadku maksymalnej prędkości pojazdu. Powoduje również, że silnik przechodzi w tryb awaryjny. Symptomy te są dość poważne i trudno je obejść, dlatego szybka wymiana podzespołu na nowy to konieczność. W takiej sytuacji większość kierowców decyduje się na wybór pełnowartościowego zamiennika. Jednym z nich jest filtr DPF Opel Vectra prosto od zaufanego producenta Pamaku.

1067.31 PLN

tłumik 16.49

1286.82 PLN

tłumik 16.49

1067.31 PLN

tłumik 16.49
strona:

Dlaczego zamiennik to lepsze rozwiązanie niż oryginał?

Wymiana filtra DPF na nowy nie należy do najmniejszych wydatków. Sama usługa może sporo kosztować, ale najważniejszą dla kierowców kwestią jest jednak koszt zakupu podzespołu. Niestety, oryginalny filtr będzie bardzo drogi. Właśnie dlatego kierowcy i mechanicy poszukują bardziej oszczędnych, alternatywnych rozwiązań. Jednym z nich jest regeneracja starej części, jednak w większości przypadków się jej nie zaleca. Gdy filtr jest już mocno zapchany lub zużyty, przywracanie go do stanu używalności będzie zazwyczaj jedynie „graniem na czas”. Przyniesie tylko krótkotrwałe efekty i nie pozwoli uniknąć konieczności wymiany na nowszy model.

Jednak filtry DPF do Opla Vectry można kupić pod postacią wydajnego zamiennika, zdecydowanie tańszego od oryginału. Oczywiście niezwykle ważne jest to, aby wybrana część była z nim w 100% zgodna pod kątem funkcji i budowy. Ogromne znaczenie ma także jakość wykorzystanych do produkcji materiałów. Pamaku.pl jest miejscem, w którym znajdziesz podzespoły spełniające wszystkie powyższe wymagania!

Filtry DPF dostępne od ręki, bezpośrednio u producenta

Nasza firma działa na rynku już od ponad 30 lat, dzięki czemu udało się nam wypracować niezawodne metody produkcji zamienników. Filtry DPF do Vectry dostępne w naszej ofercie powstały w oparciu o oryginalną dokumentację producenta pojazdu. Ich wnętrze stanowi więc precyzyjne odwzorowanie oryginału. Co więcej, do wytworzenia filtra posłużyły nam tworzywa pochodzące wyłącznie od zaufanych firm, m.in. niemieckiej marki Thyssen Krupp. Stal INOX, którą znajdziesz w jego składzie, jest w pełni odporna na wpływ korozji oraz działanie kwasów.

Wybierając naszą ofertę, zyskujesz pewność, że zamiennik posłuży Ci bezproblemowo przez kolejne lata, ponieważ wszystkie produkty objęliśmy aż 24-miesięczną gwarancją. Odsetek reklamacji w Pamaku.pl nie przekracza 0,3%. Tak dobry wynik osiągnęliśmy dzięki dbałości o najmniejsze szczegóły i wykorzystywaniu wysokiej jakości tworzyw. Oprócz tego zapewniamy szybką dostawę – zamówienia złożone do godziny 12.00 jesteśmy w stanie zrealizować nawet tego samego dnia.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!