Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jesteś posiadaczem modelu 33 włoskiej marki Alfa Romeo? Niestety, jak w przypadku wszystkich starszych samochodów, również Twojego pojazdu nie omijają usterki? Dochodzi do nich w układzie wydechowym? Mamy rozwiązanie - nowe tłumiki do Alfa Romeo 33 1.4 i.e., które przez najbliższe lata użytkowania nie sprawią najmniejszych kłopotów. Dlaczego? Każdy element, który znajdziesz w naszej ofercie, został wykonany ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje ją wysoka wytrzymałość, odporność na szkodliwe działanie wilgoci czy skrajnych temperatur. Nie straszne jej również uszkodzenia mechaniczne. Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Między innymi tłumik końcowy do pojazdu typu sedan. To sprawdzona część, która nie sprawi problemów w trakcie montażu - jest idealnie odwzorowana! Na ten element i inne części dostępne w naszej ofercie otrzymujesz 24 miesiące gwarancji. Nie musisz obawiać się awarii czy usterek przez ten czas. Jeśli mimo to kłopoty wystąpią, skontaktuj się z nami!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!