Pamaku
Centrum układów wydechowych
W tym dziale przygotowaliśmy tłumiki do Audi A6. Pojazdy z tej serii można określić mianem klasy premium, jednak z uwagi na lata produkcji wcześniejszych generacji, na których się skupiamy, można zauważyć u nich tendencję do konieczności wymiany niektórych elementów układu wydechowego. Wśród nich są oczywiście tłumiki do Audi A6, których szeroki wybór znajdziesz w tym miejscu. Oferujemy między innymi: tłumiki środkowe, końcowe czy rury kolektorowe. Poszczególne elementy są dopasowane do różnych typów nadwozia. Przed złożeniem zamówienia warto więc w dokładny sposób zapoznać się z ich specyfikacją, aby mieć pewność, że zakupiony tłumik jest kompatybilny z posiadanym pojazdem. Oferujemy solidny i długowieczny sprzęt w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy i składania zamówień, w razie jakichkolwiek pytań natury technicznej - do kontaktu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!