Pamaku
Centrum układów wydechowych

Szukasz części do układu wydechowego Citroen - C-elysee - 1.2? Jesteś w dobrym miejscu! Wśród ponad 100 tys. produktów w katalogach PAMAKU czekają na Ciebie tłumiki idealne do francuskiego samochodu. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie oferować produkty o najwyższej jakości, w cenie przyjaznej dla portfela. Sprzedajemy części na bazie certyfikowanej, niemieckiej stali. Blacha jest zabezpieczona przed korozją. Na produkty dajemy 2-letnią gwarancję.

strona:

Szybka dostawa do 40 krajów w Europie

Siłą PAMAKU jest nie tylko standard produktów, ale także wysoka jakość obsługi klientów. Dbamy o ekspresową wysyłkę części m.in. do Citroen - C-elysee - 1.2. Robimy wszystko, aby w podróż ruszyły już w 24 godziny od złożenia zamówienia. Towar dostarczamy do kilkudziesięciu europejskich krajów. Wybierz zamienniki w atrakcyjnej cenie, powstające na bazie oryginalnej dokumentacji technicznej koncernów samochodowych. Cechują się wytrzymałością oraz żywotnością na poziomie fabrycznych elementów. Skuteczne redukują hałas i emitowane zanieczyszczenia. W razie potrzeby w katalogach PAMAKU znajdziesz także niezbędne zestawy montażowe.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!