Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wśród ponad 100 000 artykułów dostępnych w bieżącej sprzedaży w naszym sklepie Pamaku.pl znajdziesz także tłumiki do Fiata Albea 1.2i zaprojektowane i wykonane w całości przez firmy BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO, Bosal, Klarius, Fenno, Asso oraz Walker, które są doskonale znane na rynku motoryzacyjnym w całej europie. Firmy te do produkcji wykorzystują stal oraz aluminiowe rury producentów ThyssenKrupp oraz Carl Froh na podstawie dokumentacji technicznej danego pojazdu. Co to oznacza? Że tłumiki Fiat Albea 1.2i są w pełni zgodne z wymaganiami danego koncernu samochodowego, nie zmieniają jego głośności i nie wpływają negatywnie na parametry użytkowe. Ponadto są objęte certyfikatami ISO i TUV, mają 24-miesięczną gwarancję i identyczne rozwiązanie we wnętrzu puszki (środek tłumika), jak w modelu oryginalnym. Dodatkowo tłumiki Fiat Albea 1.2i są także zgodne ze znakiem PIMOT, co doskonale świadczy o ich jakości wykonania i trwałości. Zamów już dziś, skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz niskich cen, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!