Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wśród ponad 100 000 artykułów dostępnych w bieżącej sprzedaży w naszym sklepie Pamaku.pl znajdziesz także tłumiki do Fiat 500C 1.2i oraz rury środkowe, tłumiki końcowe i całe komplety. Wszystkie części oferowane na tej podstronie zostały wykonane przez producentów takich jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo oraz POLMO z podwójnego płaszcza stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie. Z kolei rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej INOX. Wszystkie tłumiki Fiat 500C 1.2i są objęte certyfikatami ISO oraz TUV, mają 2-letnią gwarancję i w stu procentach spełniają wszelkie wymogi producenta danego auta. Mają takie same wymiary zewnętrzne oraz wagę, a także identyczne wnętrze puszki, które rozróżnia produkt dobrej jakości od tego, którego nie warto kupić. Wszystkie tłumiki do Fiata 500C 1.2i nie zmieniają dźwięku auta oraz jego głośności, a także w pewnych przypadkach na jego osiągi. Zamów już dziś. Zapewniamy błyskawiczną dostawę i bezpieczne pakowanie wszystkich produktów, ponadto w razie pytań chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!