Pamaku
Centrum układów wydechowych
Sprawnie funkcjonujący układ wydechowy w aucie wiąże się przede wszystkim z możliwością podróżowania nim w komfortowych warunkach, a także bez wchodzenia w konflikt z prawem, do którego doprowadza przecież dość często nieprawidłowe odprowadzanie spalin z silnika i nadmierny, towarzyszący temu hałas. W przypadku konieczności wymiany zużytych elementów wydechu na nowe polecamy więc skorzystanie z oferty PAMAKU i sięgnięcie po znajdujące się w niej m.in. tłumiki do samochodu Fiat Palio 1.2i 16V, a także inne elementy. Oferujemy ich zakup w atrakcyjnej cenie, a charakterystyczna dla nich wysoka jakość wykonania sprawia, że są w stanie przez długi czas prawidłowo pełnić swoją funkcję. Swoim Klientom proponujemy części przeznaczone do wspomnianego auta z nadwoziem typu kombi, o czym warto pamiętać, chcąc dokonać ich zakupu. Tłumiki do samochodu Fiat Palio 1.2i 16V ze sklepu PAMAKU są idealnie dopasowane względem charakterystyki jego układu wydechowego, co gwarantuje przeprowadzenie ich montażu w bezproblemowy sposób, a także uniknięcie niepożądanych efektów w postaci m.in. spadków wydajności silnika, zbyt prędkiego zużycia paliwa czy powstawania uciążliwego hałasu w czasie prowadzenia auta.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!