Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wśród ponad 100 000 produktów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz także tłumiki do Fiata 500 1.3 Multijet, dedykowane dla szczególnie wymagających zmotoryzowanych. Wszystkie elementy mechaniczne oferowane na tej podstronie są wykonane przez producentów takich jak Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO, Bosal, Klarius, Fenno, którzy wyprodukowali je na podstawie szczegółowych dokumentacji technicznych danego koncernu samochodowego. Ponadto każdy z tłumików do Fiata 500 1.3 Multijet został objęty odpowiednio długim okresem gwarancyjnym, a do jego montażu nie jest wymagane wykonanie żadnych modyfikacji związanych mechanicznych. Wszystkie tłumiki zostały wykonane w całości z surowców marki ThyssenKrupp aG oraz Carl Froh, dzięki czemu są odporne na rdzewienie oraz wiele innych mniejszych lub większych uszkodzeń natury mechanicznej. Każdy tłumik do Fiata 500 1.3 Diesel Multijet jest zgodny z wymaganiami stawianymi przez ISO oraz TUV i posiada taką samą wagę oraz wypełnienie puszki jak w modelu oryginalnym. Ponadto nie wpływają na dźwięk pojazdu. Zamów już dziś!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!