Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dacia Sandero 1.6 to jeden wariantów samochodu, który powstał dzięki kooperacji rumuńskiej marki z jej właścicielem - koncernem Renault. Od innych wersji tego auta, Sandero 1.6 odróżnia zdecydowanie potężniejszy silnik. Wciąż jest to jednak samochód, który stara się wyznaczyć idealny kompromis pomiędzy komfortem pracy a przystępną ceną i ekonomicznym spalaniem. Problemy z tłumikiem mogą jednak oznaczać nie tylko pogorszenie komfortu jazdy, ale też ryzyko poważnego uszkodzenia silnika. Jeśli twoja Dacia Sandero 1.6 potrzebuje nowego tłumika, najbezpieczniej będzie postawić na sprawdzone produkty ze sklepu PAMAKU.

Oferowane przez nas tłumiki do Dacii Sandero 1.6, są w pełni kompatybilne z oryginalnymi częściami i wyprodukowane z wysokiej jakości stali, pochodzącej z Niemiec. Za ich bezpieczeństwo dodatkowo ręczy nasza dwudziestoczteromiesięczna gwarancja. Nie wiesz, które części będą najlepsze dla twojej Dacii Sandero 1.6? Nie wahaj się skontaktować z naszą infolinią, pod numerem 724 76 10 76.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!