Filtry cząstek stałych DPF Honda CR-V  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Zakup dobrej jakości filtra DPF to gwarancja długotrwałego i bezproblemowego użytkowania pojazdu przez wiele kolejnych lat. Jest montowany w układzie wydechowym, tuż za katalizatorem utleniającym, głównie w samochodach z silnikiem Diesla. W przypadku tego elementu, ważną kwestią jest m.in. możliwość wypalania szkodliwych cząstek stałych (sadzy) wewnątrz filtra. Funkcja ta zwiększa jego żywotność, ponieważ nie dochodzi do przedwczesnego zapchania podzespołu.

1892.38 PLN

tłumik 16.49

1468.49 PLN

tłumik 16.49

1362.52 PLN

tłumik 16.49
strona:

Filtr DPF Honda CRV – wydajne rozwiązanie z korzystnej cenie

Główną zaletą naszych zamienników jest stosunek ich ceny do jakości wykonania. Przyczyną ich lepszych parametrów jest m.in. fakt, że do produkcji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały. W przypadku filtrów DPF będzie to przede wszystkim kwasoodporna, nierdzewna stal INOX. Wszystkie komponenty i tworzywa pozyskujemy od renomowanych marek, takich jak Thyssen Krupp czy BOSAL. Oprócz tego musisz wiedzieć, że każdy zamiennik, który znajdziesz w naszym asortymencie, stanowi precyzyjne odwzorowanie oryginalnych części.

Filtr DPF Honda CRV został wykonany w oparciu o dokumentację techniczną producenta. W ten sposób wytwarzamy dosłownie każdą, pojedynczą część do układu wydechowego dostępną w naszym asortymencie. Stuprocentowa zgodność stanowi dla nas jeden z istotniejszych wyznaczników jakości, głównie ze względu na możliwość dokładnego dopasowania wybranego elementu do konkretnego modelu pojazdu. Poza tym odpowiednio zaprojektowany filtr, z wnętrzem maksymalnie zbliżonym do oryginału, będzie działać zdecydowanie dłużej i efektywniej.

Szukasz najlepszych cen w sieci? Trafiłeś w dobre miejsce

Sklep internetowy Pamaku dostarcza wysokiej klasy zamienniki do układu wydechowego już od 1991 roku. Wieloletnie działania doprowadziły nas do punktu, w którym znajdujemy się dzisiaj: jesteśmy jedną z firm funkcjonujących najdłużej na rynku zamienników. Zdecydowanie wyprzedzamy konkurencję, oferującą swoje produkty w podobnym przedziale cenowym. Tylko u nas sposób wykonania i trwałość zastosowanych tworzyw zdecydowanie przewyższają koszty zakupu.

Długoletnia współpraca z dostawcami i producentami komponentów sprawiła, że możemy zapewnić naszym klientom wyjątkowo wydajne filtry DPF w atrakcyjnej, niskiej cenie. Wszystkie modele filtrów i katalizatorów objęliśmy aż dwuletnią gwarancją. Zadbaliśmy również o szybkość dostawy – każde zamówienie dostarczamy w czasie od 24 do 48 godzin. Jeżeli masz pytania na temat produktów Pamaku lub chcesz wiedzieć, czy filtr DPF Honda CRV będzie dobrym wyborem dla Ciebie – zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!