Pamaku
Centrum układów wydechowych

W Pamaku nie brakuje części wchodzących w skład układu wydechowego. Oferujemy rozwiązania do wielu modeli aut, w tym do chętnie wybieranego przez kierowców Citroena C8 - 2.0 HDi. Rodzinny samochód osobowy cieszy się niemałą popularnością z uwagi na wygodną, a także wyjątkowo ekonomiczną jazdę. Zdarza się jednak, że osiągi pojazdu słabną, a dotychczasowa satysfakcja prowadzenia samochodu ulatnia się wraz ze spalinami. Hałas, nieprzyjemny zapach i drgania silnika to zazwyczaj przyczyna nieprawidłowości układu wydechu. W Pamaku mamy najlepsze rozwiązanie na problemy z tłumikami, rurami wydechowymi i innymi częściami dbającymi o moc silnika czy też prawidłowe transportowanie spalin. Oferujemy wysoką jakość i korzystną cenę. Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie oraz profesjonalne doradztwo. Ponadto po dokonaniu zakupu części do Citroena C8 - 2.0 HDi nie zostawiamy naszych klientów. Oferujemy 24-miesięczną gwarancję na zakupione elementy wyposażenia układu wydechowego.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!