Pamaku
Centrum układów wydechowych
Model 50 to auto, którego na drogach nie sposób zobaczyć. Stary model, który raczej pojawia się na zlotach w formie atrakcji, ma jednak swoich zwolenników i właścicieli. Jesteś jednym z nich? Potrzebujesz kilku elementów układu wydechowego do tego modelu? Świetnie się składa, bo w tej kategorii je znajdziesz! Przygotowaliśmy dla Ciebie sporą ofertę tłumików do Audi 50 1.1, będziesz miał więc z czego wybierać. Postaw na solidne wykonanie, nową, wysokiej klasy część. Wybierz tłumik, który idealnie będzie pasował do reszty układu wydechowego w Twoim samochodzie. Na co możesz liczyć, stawiając na nasze produkty? Przede wszystkim wysoką jakość wykonania, co przełoży się na trwałość. Tłumiki są stworzone po to, aby pracować w najtrudniejszych warunkach pogodowych. W naszej ofercie czekają na Ciebie między innymi rury kolektorowe do typu nadwozia liftback - to jednak tylko przykład.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!