Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wysokiej jakości części do układów wydechowych to nasza specjalność. Prezentowane kolektory wydechowe BMW seria 3 e46 zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu skutecznie opierają się codziennej (nawet bardzo intensywnej) eksploatacji, zapewniając, że będą wydajnie służyć przez długi czas.

strona:

Nasza firma dokłada wszelkich starań by oferowane przez nas produkty wpisywały się w priorytetowe potrzeby nowocześnie zorientowanych konsumentów. Zapewnienie prawidłowego działania układowi wydechowemu to priorytet, którego nie warto jest spychać na dalszy margines. Części dostępne w naszym sklepie PAMAKU (jak kolektory wydechowe BMW seria 3 e46) pomogą obniżyć ogólne koszty eksploatacyjne pojazdu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej Państwo wariant produktu dopasowany do swoich potrzeb. Zapewniamy dostawę w 24 godziny oraz szeroki asortyment!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!