Pamaku
Centrum układów wydechowych
W tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę tłumików do Audi A2 1.4 TDi. Jest to bardzo popularna wersja tego produkowanego w latach 1999-2005 auta miejskiego. Jeśli więc jesteś posiadaczem właśnie tego pojazdu i szukasz nowego, bardzo solidnego tłumika, to świetnie trafiłeś. Oferowane w tym miejscu tłumiki do Audi A2 1.4 TDi są w 100% kompatybilne z układem wydechowym tego pojazdu, dodatkowo dostępne u nas w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto więc skorzystać z okazji i zamówić nowy tłumik. Wszystkie elementy zostały wykonane ze starannie dobranej stali, a także objęte 2-letnią gwarancją. Dostępne w zasadzie od ręki. Sklep Pamaku oferuje również ekspresową wysyłkę zamówionego towaru - także poza granice naszego kraju. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z okazji i zamówienia tłumika dostępnego w tym dziale. Kierowcy Audi z pewnością nie będą zawiedzeni.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!