Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wśród ponad 100 000 artykułów dostępnych w bieżącej sprzedaży w naszym sklepie Pamaku.pl znajdziesz także tłumiki do Fiata Bravo II 1.9 MJTD w wielu wariantach. Wszystkie pochodzą od najlepszych firm znanych w świecie motoryzacyjnym, takich jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO, które do produkcji elementów układu wydechowego wykorzystują między innymi podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie lub firmy Carl Froh. Każdy tłumik do Fiata Bravo II 1.9 MJTD został wyprodukowany w zgodzie z wymogami producenta pojazdu, co ma szczególnie duże znaczenie w kwestii łatwego montażu, który nie wymaga przeróbek i modyfikacji mechanicznych. Każdy tłumik znajdujący się na bieżącej podstronie posiada certyfikaty ISO 9001:2001/EN ISO 9001, TÜV oraz PIMOT, jest także objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Zapraszamy do zakupu tłumików Fiat Bravo II 1.9 MJTD w naszym sklepie. Zapewniamy szybką dostawę i ogromny wybór, zachęcamy także do przejrzenia pozostałych kategorii, w których znajdziesz także złącza, rury wydechowe i kolektorowe, a także katalizatory i niezbędne elementy montażowe.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!