Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Xsara 1.8 to jedna z wersji dość mało popularnego, ale za to bardzo ekonomicznego samochodu. Użytkownicy Xsary 1.8 określają ją jako auto żwawe i bezawaryjne. Jednak, nawet w przypadku samochodów najekonomiczniejszych i najmniej awaryjnych, z czasem niektóre części zapewne będą wymagać wymiany. Tak jest, między innymi, właśnie z tłumikiem. A jeżeli to właśnie takiej części potrzebuje twój Citroen Xsara 1.8, to najlepiej wybrać tłumik od sprawdzonego producenta.

Tylko takie znajdziesz w sklepie PAMAKU. Wszystkie nasze tłumiki są wysokiej jakości produktami, wykonanymi z niemieckiej stali. Dla dodatkowego bezpieczeństwa, wszystkie są też objęte dwudziestoczteromiesięczną gwarancją. W naszym asortymencie znaleźć można tłumiki środkowe i końcowe (osobno albo w zestawach) do Citroena Xsara 1.8 z wszystkimi typami nadwozia, jak chociażby Combi czy Hatchback. Wciąż nie wiesz, jaki będzie dla ciebie odpowiedni? Nie wahaj się skontaktować z naszą infolinią, a nasi doradcy pomogą z wyborem.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!