Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wymiana części układu wydechowego zazwyczaj związana jest z głośną pracą silnika, nieprzyjemnym zapachem, uporczywymi drganiami bądź stopniowym spadkiem mocy auta. W Pamaku wiemy, jak zaradzić awariom spowodowanym nieprawidłowym funkcjonowaniem tłumika, rur i kolektorów wydechowych. Do dyspozycji klientów oddajemy części do Citroena - C4 - 1.2 THP. Starannie wyselekcjonowane części pomogą rozwiązać najczęstsze problemy z układem wydechowym, które wpływają na jakość i komfort jazdy. Kierowcy, którzy korzystają z naszych usług, doceniają profesjonalizm i rzetelność. Oferujemy tłumiki i pozostałe wyposażenie wyłącznie ze sprawdzonych materiałów. Konstrukcje powstałe z najlepszej jakości komponentów mają istotny wpływ na bezpieczeństwo i proces użytkowania. Jesteśmy przekonani, że w naszym centrum układów wydechowych każdy posiadacz Citroena C4 - 1.2 THP znajdzie satysfakcjonujące rozwiązanie w bardzo dobrej cenie. Dodatkowym atutem jest współpraca z najlepszymi dostawcami z branży, co przekłada się na żywotność oferowanych części.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!