Pamaku
Centrum układów wydechowych
Doceniana wśród klientów, bezpieczna wersja modelu 80 niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Audi. Tak w skrócie można nazwać pojazd o napędzie na cztery koła, który jednocześnie był sedanem. Klientom z pewnością się to spodobało, co można było zobaczyć w rankingach sprzedaży. Jesteś posiadaczem tego modelu i wersji auta? Potrzebujesz do niego elementów układu wydechowego? W takim razie doskonale się składa, bo w tej kategorii takie części znajdziesz! Mamy dla Ciebie tłumiki do Audi 80 quattro - idealnie odwzorowane, wysokiej jakości części dostosowane do trudnych warunków pogodowych. Odporne na wilgoć, czy skrajne temperatury! Dostępne w różnych wersjach, między innymi jako tłumik środkowy, początkowy, czy końcowy! W naszej ofercie znajdziesz także rury kolektorowe. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i postaw na jedno z rozwiązań.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!