Pamaku
Centrum układów wydechowych
Chrysler PT Cruiser 2.4 to samochód, którego posiadacze narzekają niekiedy na problemy z pozyskaniem potrzebnych im części, gdy dotychczas wykorzystywane ulegną zepsuciu lub zdążą się wyeksploatować. W sklepie Pamaku znajdą jednak to, czego potrzebują, ponieważ staramy się zawsze posiadać na wyposażeniu m.in. elementy układu wydechowego, a wśród nich tłumik końcowy. Jego montaż w przeznaczonym dla niego miejscu często okazuje się najskuteczniejszym i najprostszym zarazem rozwiązaniem problemu w postaci zbyt nadmiernego hałasu towarzyszącego wydobywaniu się spalin czy drganiom silnika. Chrysler PT Cruiser 2.4 wyposażony w części z naszej oferty prędko może więc zostać przywrócony do stanu używalności na poziomie gwarantującym kierowcy pełen komfort, a także brak problemów z prawem wynikających z poruszania się autem, który generuje zbyt duży hałas, co często skutkuje otrzymaniem mandatu. Zachęcamy więc wszystkich do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!