Filtry cząstek stałych DPF Audi A6 C6 (2004 - 2011)  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Filtry DPF to niezwykle ważny element pojazdów z silnikiem Diesla, chociaż znajdziemy je również w niektórych jednostkach benzynowych. Ich funkcją jest oczyszczanie ulatniających się ze spalin tzw. cząstek stałych, inaczej określanych również jako sadza. Rozmiary cząstek są na tyle niewielkie, że mogą bez problemu przedostać się do naszego organizmu i przyczyniać się m.in. do rozwoju nowotworów. Jak można się domyślić, są równie niebezpieczne dla środowiska. Z tego względu wprowadzono normę spalin EURO, która ogranicza nadmierne wydzielanie tych szkodliwych substancji.

1438.21 PLN

tłumik 16.49

1513.91 PLN

tłumik 16.49

1438.21 PLN

tłumik 16.49

953.76 PLN

tłumik 16.49
strona:

Filtr DPF Audi A6 C6 – gwarancja wydajności i trwałości

Jednak filtry DPF mają pewne wady. Zazwyczaj w końcu dochodzi do ich zużycia lub zapchania, przez co wymagają przeprowadzenia regeneracji lub wymiany. Drugie rozwiązanie jest zalecane znacznie częściej, głównie ze względu na krótkotrwałe skutki regeneracji – sprzęt wciąż jest połowicznie zużyty. Wymiana filtra na nowy to rozwiązanie długoterminowe. Tym, co zniechęca właścicieli pojazdów do właśnie tej opcji, są wysokie ceny nowych podzespołów.

Filtr DPF Audi A6 C6 dostępny w ofercie Pamaku to idealne rozwiązanie tego problemu. Łączy w sobie świetną jakość wykonania, zastosowanie niezawodnych materiałów i komponentów, oraz zaskakująco niski koszt zakupu. Pamaku to producent zamienników do układu wydechowego objętych aż dwuletnią gwarancją. Wszystkie nasze produkty stanowią stuprocentowe odzwierciedlenie oryginalnych części. Proces wytwarzania opieramy o dokumentację poszczególnych marek samochodów, dzięki czemu kupując u nas, zyskujesz pewność, że wybrana część będzie idealnie dopasowana do Twojego auta.

Dlaczego Pamaku to dobry wybór?

Filtr DPF Audi A6 C6 to podzespół stworzony dla osób poszukujących wysokiej jakości w korzystnej cenie. Odsetek reklamacji filtrów w naszym sklepie wynosi zaledwie 0,3%, co stanowi bardzo dobry wynik. Wszystkie części wytwarzamy z ogromną dbałością o szczegóły. Dowodem na to jest wieloletnia obecność na rynku – Pamaku istnieje już od 1991 roku, od lat dostarczając wysokiej jakości elementy układu wydechowego.

Co więcej, wszystkie towary wysyłamy w możliwie jak najkrótszym czasie. Doskonale wiemy, że w przypadku filtrów DPF szybkie działanie ma ogromne znaczenie. Dlatego niemal każde zamówienie złożone do godziny 12.00, wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Wszystkie produkty są dostępne na magazynie. Ekspresowa dostawa to jedna z naszych mocniejszych stron! Oczywiście jeżeli masz wątpliwości, który filtr DPF wybrać, lub chcesz zadać pytanie na temat produktów Pamaku, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!