Pamaku
Centrum układów wydechowych
W sklepie PAMAKU dostępne są wszystkie istotne podzespoły do układów wydechowych, również do popularnego samochodu Daewoo Nubira I 2.0i. Oferujemy produkty najlepszych firm z całego świata, w tym także największego producenta układów wydechowych w kraju, marki POLMO, które cechują się najwyższą możliwą trwałością i minimum 24-miesięczna gwarancją. Do Daewoo Nubira I 2.0i oferujemy między innymi tłumiki końcowe i środkowe, elementy montażowe, a także całe i kompletne układy wydechowe. Wszystkie podzespoły są wykonane z dużą precyzją z wyselekcjonowanych surowców, takich jak stal kwasoodporna INOX w przypadku filtrów DPF i katalizatorów oraz podwójne płaszcze stali ThyssenKrupp AG w przypadku kompletnych układów wydechowych. Każdy element układu wydechowego do Daewoo Nubira I 2.0i jest objęty certyfikatem ISO oraz TUV i doskonale pasuje do tego modelu pojazdu, a podczas montażu nie jest wymagana jakakolwiek modyfikacja mechaniczna. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod numerem telefonu lub adresem e-mail.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!