Pamaku
Centrum układów wydechowych

Niewielki Citroen - C1 - 1.0 jest samochodem chętnie wybieranym przez kierowców w wielu miastach, a więc części do tego pojazdu musiały pojawić się w naszych katalogach. Posiadamy wysokiej klasy elementy do układu wydechowego wersji hatchback. Bez problemu zamówisz tłumik końcowy, środkowy czy też rurę kolektorową. Produkty sprzedajemy pojedynczo lub w kompletnych zestawach. Na zakupiony towar otrzymujesz 2-letnią gwarancję, co stanowi potwierdzenie najwyższego standardu części.

strona:

Poznaj zalety naszych tłumików

Lista korzyści z zakupów w PAMAKU jest długa. Przede wszystkim oferujemy wytrzymałe produkty z niemieckiej stali. Certyfikowane tworzywo pochodzi od renomowanej firmy ThyssenKrupp. Stawiamy na tłumiki do Citroen - C1 - 1.0 z podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie, aby chronić części przed korozją. Poza tym zamienniki są w 100% zgodne z oryginalnymi elementami. Nie ustępują im jakością, ale pozostają znacznie atrakcyjniejsze pod względem ceny. W końcu dbamy o komfort klientów. Dostarczamy towar do 40 krajów w Europie, troszcząc się o ekspresowe wysłanie tłumików oraz ich odpowiednie zabezpieczenie na czas podróży. Mamy 30 lat doświadczenia w branży.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!