Pamaku
Centrum układów wydechowych

Codzienna eksploatacja pojazdu ma wpływ na zużycie poszczególnych części. Układ wydechowy dba o prawidłowe odprowadzenie spalin i wspiera silnik w osiąganiu wymaganej mocy. Awaria części sukcesywnie prowadzi do pogorszenia parametrów, obciążając cyklicznie kolejne podzespoły. W przypadku zauważenia pierwszych objawów zachęcamy do natychmiastowych działań. Dla kierowców Citroena C5 - 1.8 przygotowaliśmy ofertę, która umożliwi likwidację zużytych części i zastąpienie ich nowymi. W Pamaku można mieć pewność co do jakości i skuteczności dostępnych rozwiązań. Tłumiki, katalizatory oraz elementy montażowe pochodzą od największych producentów układów wydechu w Europie. Priorytetem jest dla nas komfort oraz bezpieczeństwo jazdy, dlatego udostępniamy elementy wyłącznie najlepszej jakości, które mimo trudnych warunków i wymagającej eksploatacji będą niezawodne. Tłumiki oraz rury kompatybilne z Citroenem C5 - 1.8 zapewnią skuteczne wsparcie w eliminacji drgań silnika i głośnej jazdy.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!