Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jedna z najpopularniejszych wersji Alfa Romeo 147, a więc 1.9 JTD, znana z dynamiki, ale również problemów, jakie napotykają te auta po pewnym czasie eksploatacji. Awariom, a szczególnie korozji, ulegają między innymi części układu wydechowego. Należy je niezwłocznie wymienić - najlepiej na takie, które spełniają wszelkie normy, są dostosowane do danej wersji, a przy tym trwałe i solidne. Stąd w naszej ofercie znajdują się tłumiki do Alfa Romeo 147 1.9 JTD. Wykonane ze stali nierdzewnej charakteryzują się odpornością na działanie skrajnych temperatur czy kontakt z wilgocią. Korozja nie pojawi się na nich przez długi czas! Możesz także liczyć na łatwy montaż elementów. Do Twojej dyspozycji oddajemy między innymi tłumik końcowy. Co ważne, na każdą część otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję. W razie problemów możesz ją zareklamować. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, nasi wykwalifikowani pracownicy z pewnością Ci pomogą!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!