Pamaku
Centrum układów wydechowych
Zapraszamy do zakupu elementów układu wydechowego do Daewoo Tacuma 1.8i najlepszych producentów z całego świata. Wśród 100 000 artykułów dostępnych w naszym sklepie znajdują się tłumiki środkowe i końcowe oraz całe komplety, które pochodzą od firm takich jak Euro Flo, TP Cats, BM Catalysts oraz Asso i Walker. Jesteśmy ponadto jednym z niewielu autoryzowanych dystrybutorów podzespołów układu wydechowego, polskiej marki BOSAL. Wyróżniamy się na rynku tym, iż wszystkie elementy dostępne w naszym sklepie do auta Daewoo Tacuma 1.8i są w pełni nowe i objęte gwarancją, zostały także wykonane ze stali galwanizowanej dwustronnie ThyssenKrupp AG i stali nierdzewnej kwasoodpornej INOX. Daewoo Tacuma 1.8i to jeden z popularniejszych pojazdów w naszym kraju, dlatego w naszej ofercie znajdziesz do niego różnego rodzaju elementy do układu wydechowego. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem na rynku, dlatego chętnie odpowiemy na techniczne pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące wyboru konkretnego produktu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!