Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Jumpy I 2.0 HDI (1995 - 2007) to samochód, który świetnie sprawdza się zarówno jako niewielki dostawczak, jak i rodzinny minivan. Z tego powodu jego zastosowanie jest niezwykle szerokie. Tak niezawodny samochód jak Citroen Jumpy I 2.0 HDI (1995 - 2007) potrzebuje jednak równie niezawodnego tłumika.

Takie właśnie znajdują się w ofercie sklepu PAMAKU. W naszym asortymencie znaleźć można tłumiki środkowe i końcowe - wszystkie wyprodukowane z wysokiej jakości niemieckiej stali i przystosowane do montażu w Jumpy I 2.0 HDI (1995 - 2007). Dostępne są zarówno pojedynczo, jak i w zestawach zawierających cały układ. W sprzedaży posiadamy również tłumiki przystosowane do modeli Citroena Jumpy I z krótkim rozstawem osi (Kurzer Radstand / short wheel base / SWB 2850 mm). Warto też zaznaczyć, że wszystkie produkty objęte są dwudziestoczteromiesięczną gwarancją. Towar dostarczamy do 40 krajów w Europie nawet w ciągu jednego dnia roboczego.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!