Pamaku
Centrum układów wydechowych

W bieżącej kategorii znajdziesz tłumiki do Fiata Doblo 1.9 JTD, a wśród nich komplety rur z tłumikiem, rury oraz tłumiki końcowe firm takich jak Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO, Bosal, Klarius, Fenno, Asso, które są gwarancją wysokiej jakości w korzystnej cenie zakupu. Wszystkie są wykonane w całości z podwójnego płaszcza stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej po obu stronach lub Carl Froh, które są w pełni odporne na korozję oraz trudne warunki pracy w układzie wydechowym tego pojazdu. Każdy tłumik Fiat Doblo 1.9 JTD powstał na bazie katalogu producenta oraz rysunków technicznych, dzięki czemu wszystkie doskonale pasują do elementów montażowych, a do ich instalacji nie trzeba wykonywać większych modyfikacji mechanicznych. Tłumiki są objęte 2-letnią gwarancją, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, takie jak TUV, ISO oraz PIMOT, a także mają sprawdzone i pewne pochodzenie. Jesteśmy firmą obecną na rynku motoryzacyjnym już od ćwierć wieku, dlatego poznaliśmy wszelkie tajniki i kłopoty, które mogą spotkać każdego użytkownika samochodu osobowego i dostawczego. Właśnie z tego powodu w naszym asortymencie znajdziesz aż 100 000 artykułów, które wyselekcjonowaliśmy osobiście na podstawie relacji ceny do ich jakości. Zamów już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań napisz do nas lub zadzwoń.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!