Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wśród ponad 100 000 artykułów dostępnych w naszym sklepie Pamaku.pl znajdziesz także tłumiki do Fiata Cromy II 2.4 JTD, firm takich jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo oraz POLMO. Wszystkie zostały wykonane ze stali i rur aluminiowych, firm takich jak ThyssenKrupp AG oraz Carl Froh, i są objęte certyfikatami TUV, ISO oraz PIMOT, co świadczy o wysokiej jakości ich wykonania. Dwustronne galwanizowanie zmniejsza do zera ryzyko rozwijania się korozji na ich powierzchni, co zdecydowanie wpływa na ich wytrzymałość i okres bezawaryjnego użytkowania. Wszystkie tłumiki Fiat Croma II 2.4 JTD zostały wykonane z najwyższą możliwą precyzją na podstawie danych znajdujących się w oficjalnych katalogach technicznych, dzięki czemu można je z łatwością zamontować w odpowiednim miejscu przy użyciu podstawowych narzędzi. Co więcej, nie zmieniają także dźwięku samochodu i nie wpływają negatywnie na jego osiągi, co ma ogromne znaczenie w kwestii odporności na zużycie. Nie bez znaczenia jest to, że wszystkie tłumiki do Fiat Croma II 2.4 JTD są oferowane w naszym sklepie w bardzo niskiej cenie, dzięki czemu ich zakup nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!