Pamaku
Centrum układów wydechowych
W naszej ofercie mamy spory wybór tłumików do Audi 100. Co więcej, są to egzemplarze dostosowane do różnych wersji tego pojazdu. Będzie to między innymi kompletny tłumik do modelu w wersji combi i sedan, które były produkowane w latach 1982-1991, a pojemność ich silnika wynosiła 2,4 litra. W naszym sklepie internetowym dostępne są tłumiki końcowe i środkowe, a także już połączone obydwie te części. Nie brak także tłumików początkowych do pojazdów Audi 100 C2, C3, a także C4, który był produkowany najpóźniej. Każdy element w naszej ofercie to produkt wykonany z najwyższej jakości stali. Charakteryzuje go wysoka odporność na skrajne temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Tłumiki do Audi 100 są idealnym odzwierciedleniem oryginałów. Z tego powodu z ich montażem nie powinno być najmniejszego problemu. Jeżeli masz pytania lub jakiekolwiek wątpliwości przed zakupem lub nie wiesz, jaki rodzaj tłumika wybrać, skontaktuj się z nami!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!