Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeden z mocniejszych silników w całej gamie silnikowej modelu Audi 80. Nic dziwnego, że był to pojazd chętnie wybierany przez klientów z całej Europy. Jeśli jesteś jego posiadaczem i masz pewne problemy z układem wydechowym, to trafiłeś idealnie. Tylko u nas znajdziesz w stu procentach kompatybilne, nowe, łatwe w montażu tłumiki do Audi 80 2.0. Części doskonałej jakości. Są bardzo trwałe i niestraszne są im skrajne temperatury, uszkodzenia mechaniczne, czy długotrwały kontakt z wilgocią. Wszystko za sprawą materiału, z jakiego powstały! Posłużą więc przez naprawdę długi czas. Z ich wymianą nie będzie najmniejszego problemu. Jeżeli więc potrzebujesz tłumików końcowych, środkowych, czy początkowych, a może rur kolektorowych - skorzystaj z naszej szerokiej oferty! Masz pytania lub wątpliwości? Zawsze możesz się z nami skontaktować.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!