Pamaku
Centrum układów wydechowych

Tłumik Citroen - Jumper - 2.0 dostępny w naszej ofercie pozwoli usprawnić codzienną eksploatację auta. Oferujemy części zamienne ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Niemiecka stal nie tylko wyróżnia się jakością, ale przede wszystkim jest odporna i wytrzymała. Dodatkowo konstrukcja elementów wyposażenia układu wydechowego została opracowana zgodnie z parametrami technicznymi oryginałów, aby zachować pełną kompatybilność i sprawność pojazdu w nawet najbardziej wymagających sytuacjach. Właściciele Citroena Jumper - 2.0 w przypadku awarii układu chętnie korzystają z części dostępnych w Pamaku z uwagi na jakość, cenę i doskonałe warunki współpracy. Realizujemy zamówienia rzetelnie i szybko. Gwarantujemy satysfakcję i profesjonalizm, a dodatkowo w ramach usług wszystkie nasze części zamienienne do Citroena Jumper - 2.0 zostały objęte 24-miesięczną gwarancją. Jesteśmy przekonani, że korzystne warunki współpracy pozwolą na szybkie wyeliminowanie awarii układu wydechowego i przywrócenie pojazdowi dawnej świetności. Na uwadze mamy zarówno komfort jazdy, jak i bezsprzeczne bezpieczeństwo.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!