Pamaku
Centrum układów wydechowych
W układzie wydechowym auta jedną z najważniejszych funkcji pełnią tłumiki. Fiat Idea 1.4i 16V nie różni się pod tym względem od pozostałych samochodów, dlatego w ofercie PAMAKU znaleźć można komponenty przeznaczone do montażu właśnie w tym popularnym pojeździe. Swoim Klientom mamy do zaproponowania jednak nie tylko wspomniane tłumiki, ale również m.in. rury do wydechu, charakteryzujące się wysokim poziomem jakości i zdolnością do długiego działania w prawidłowy dla siebie sposób. Wykonane ze starannie dobranych tworzyw umożliwiają szybką i trwałą eliminację najczęstszych problemów z działaniem wydechu w aucie w postaci nie tylko mniej skutecznego wydalania spalin z silnika, ale też towarzyszącego temu hałasu. Polecamy więc wszystkim tłumiki do samochodu Fiat Idea 1.4i 16V, dostępne w atrakcyjnej cenie i objęte dwuletnią gwarancją. Ich montaż w aucie stanowi najlepsze rozwiązanie w przypadku zauważenia efektu zaawansowanego zużycia dotychczasowych komponentów.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!