Pamaku
Centrum układów wydechowych

Masz problem z tłumikiem w swoim aucie? Potrzebujesz wymienić go na nowy? Chcesz, aby działał sprawnie przez długi czas? Zdecyduj się na rozwiązania dostępne w naszej ofercie! Jeżeli posiadasz auto włoskiego producenta Alfa Romeo produkowane w latach 1995-1997, zapraszamy do zakupu! Znajdziesz u nas tłumiki do Alfa Romeo 146 w modelu 1.6 IE 8V, które stworzono z myślą o wersji nadwozia liftback. Zostały wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej, którą charakteryzuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Tłumiki będą pracować bez zarzutu nawet w skrajnych warunkach pogodowych, niestraszna im także wilgoć. Ich montaż nie powinien przysporzyć najmniejszych kłopotów doświadczonym mechanikom. Tłumiki, jakie u nas znajdziesz, objęte są 24-miesięczną gwarancją. Jeśli zdarzy się jakiś problem lub awaria w tym czasie, przez okres 2 lat możesz się do nas zgłosić! Zapraszamy również do kontaktu przed zakupem, nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!