Pamaku
Centrum układów wydechowych

W sklepie Pamaku.pl oferujemy szereg różnych części mechanicznych do samochodów osobowych i nie tylko, a wśród nich także tłumiki do Fiata Bravo II 1.4i 16V, między innymi tłumik środkowy, końcowy oraz pełne komplety. Wszystkie pochodzą od firm takich jak Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO, Bosal i Klarius i zostały wyprodukowane z najwyższej klasy stali galwanizowanej dwustronnie ThyssenKrupp AG. Każdy tłumik Fiat Bravo II 1.4i 16V jest zgodny z ISO 9001:2001/EN ISO 9001, TÜV, PIMOT, a także z wymaganiami producenta danego pojazdu - wszystkie są bowiem zaprojektowane na podstawie dokumentacji technicznej auta. Tłumiki są w pełni odporne na korozję, mają takie samo wnętrze puszki jak w oryginale, a także identyczną wagę oraz parametry użytkowe. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi artykułami dostępnymi w naszym sklepie, takimi jak rury kolektorowe, katalizatory oraz złącza elastyczne, strumienice i wiele, wiele innych. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pomoc na każdym etapie zakupu.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!