Pamaku
Centrum układów wydechowych

Od ponad 30 lat działamy w branży motoryzacyjnej, doradzając klientom przy wyborze sprawdzonych części do samochodu Fiat - Punto II - 1.3 MJTD. Tłumiki spełnią oczekiwania wymagających osób, ponieważ powstały z najwyższej jakości stali Thyssen Krupp. Ich konstrukcja pozostaje zgodna ze specyfikacją techniczną oryginalnych elementów, a do tego została wykonana z podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie. Pozwala to zapobiegać występowaniu zewnętrznej oraz wewnętrznej korozji.

strona:

Dobrze redukują hałas oraz emisję spalin

Na rynku części zamiennych jest dużo produktów do wyboru, ale ich jakość bywa mocno zróżnicowana. Tłumiki do samochodu Fiat - Punto II - 1.3 MJTD mogą pochwalić się certyfikatami ISO oraz TUV. Dotyczy to zarówno konstrukcji części, jak i materiałów wykorzystanych do ich budowy. Jesteśmy przekonani o wysokim standardzie oferowanych akcesoriów, dlatego na każdy z nich udzielamy 2-letniej gwarancji. Masz pewność, że wybierając sklep PAMAKU, Twój samochód zachowa oryginalne parametry w zakresie głośności pracy. Poza tym produkty skutecznie redukują emisję spalin, aby mieściła się w założonych przez przepisy normach. Zatroszczyliśmy się o możliwość bezpiecznej płatności za towar oraz szybką dostawę zamówienia.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!