Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi A3 to niezwykle popularny samochód osobowy produkowany już od 1996 roku. Różne wersje tego modelu można spotkać również na polskich drogach. Nasi kierowcy cenią bowiem pojazdy sygnowane logo Audi - przede wszystkim za niezawodność. Niestety, nawet w przypadku tak solidnych samochodów jak te niemieckiej produkcji, czasami zachodzi konieczność wymiany zużytego lub zniszczonego elementu.
strona:

Tłumiki do Twojego Audi

W tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę tłumików do Audi A3 1.8/1.8T 8L z lat 1996-2003. Jeśli jesteś więc posiadaczem właśnie takiego pojazdu i szukasz wysokiej jakości tłumika, to polecamy szczegółowe zapoznanie się z zawartością tego działu. Oferujemy m.in. tłumiki środkowe, końcowe, a także specjalne zestawy. Warto zaznaczyć, że wszystkie tłumiki do Audi A3 1.8/1.8T 8L są w pełni kompatybilne z tymi pojazdami produkowanymi w latach 1996-2003. Każdy element dostępny w naszej ofercie został wyprodukowany z bardzo dobrej stali. Całość jest również objęta gwarancją, a nasz zespół gwarantuje ekspresową wysyłkę zamówienia - także do krajów innych niż Polska.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!