Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi A3 to niezwykle popularny, kompaktowy samochód osobowy produkowany od 1996 roku. Niemcy wypuścili na rynek wiele wersji tego pojazdu, a jedną z nich jest dość popularne Audi A3 1.6 8L. Jeśli jesteś posiadaczem właśnie tej wersji wspomnianego samochodu i szukasz niedrogich, ale i niezawodnych części zamiennych do układu wydechowego, to mamy dla Ciebie świetne wieści. W tym dziale naszego sklepu przygotowaliśmy bowiem szeroką ofertę tłumików właśnie do Audi A3 1.6 8L z lat 1996 - 2003. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.
strona:

Szeroki wybór tłumików do Audi A3 1.6 8L (1996-2003)

W naszej ofercie tłumików do Audi A3 1.6 8L (1996-2003) znajdziesz m.in. tłumiki środkowe i końcowe, połączone zestawy, rury kolektorowe, a także kompletne układy. Naturalnie, wszystkie te pozycje różnią się od siebie cenami, jednak zakupy w naszym sklepie są okazją na uzyskanie niezwykle solidnego elementu, bez jednoczesnego naruszania swojego budżetu. Oferujemy profesjonalny sprzęt objęty gwarancją. Warto zaznaczyć też, że zdecydowana większość elementów dostępnych w tym dziale dostępna jest od ręki, dzięki czemu wysyłka realizowana jest w ekspresowym tempie.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!