Pamaku
Centrum układów wydechowych

Poszukujesz części układu wydechowego do Twojego auta? Chcesz, aby były to elementy trwałe, dobrze dopasowane, a przy tym niedrogie? W takim wypadku zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz w niej tłumiki do Alfa Romeo 156 1.8 - wybór, który Cię zaskoczy! Wszystkie zostały wykonane ze stali nierdzewnej, są więc odporne na korozję, uszkodzenia mechaniczne, również działanie skrajnych temperatur. To nie wszystko, zostały idealnie odwzorowane, dzięki czemu ich montaż nie powinien sprawić kłopotów. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz części do wszystkich typów nadwozia w modelu 156. Możesz liczyć zarówno na cały układ wydechowy, jak i poszczególne jego elementy, na przykład tłumik końcowy lub środkowy. Nie zabrakło także rury kolektorowej. Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją. W razie jakichkolwiek awarii możesz więc bez problemu dokonać reklamacji. Zapraszamy!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!