Filtry cząstek stałych DPF Mazda 3  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

W ostatnich latach coraz głośniej mówi się o nadmiernej emisji spalin. Za jedną z przyczyn podaje się samochody dostawcze i osobowe, które w trakcie przemierzania kolejnych kilometrów wydzielają szkodliwe dla środowiska substancje. Właśnie w tym celu renomowani europejscy producenci zaprojektowali specjalne urządzenia, które pozwalają ograniczyć przedostawanie się do powietrza np. sadzy. Filtr DPF do auta Mazda 3, bo to o nim oczywiście mowa, to dedykowany silnikom Diesla element, który zamówisz w Pamaku w konkurencyjnej cenie.

1135.43 PLN

tłumik 16.49

1370.09 PLN

tłumik 16.49
strona:

Filtr DPF do modelu Mazda 3 – dlaczego warto go zamówić?

Filtr DPF do modelu Mazda 3 stał się w ostatnich latach jednym z najchętniej zamawianych elementów układu wydechowego w naszym sklepie internetowym. Konstrukcje z ceramicznym wkładem i stalową obudową są odporne na ekstremalne warunki panujące pod maską – wysokie temperatury czy ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Nie zabrakło także specjalnych mocowań ułatwiających instalację oraz czujników ciśnienia spalin, bez których prawidłowe działanie filtra nie byłoby możliwe.

Filtr DPF do Mazdy 3, podobnie jak i jego odpowiedniki dedykowane innym modelom samochodów, jest umieszczany w przedniej części układu wydechowego, najczęściej za katalizatorem utleniającym i przed tłumikiem. To właśnie tutaj może na bieżąco wychwytywać, a następnie wypalać sadzę i inne cząstki stałe, które są produktem ubocznym spalania wykorzystywanego w pojazdach oleju napędowego. W momencie, gdy filtr zostanie napełniony, jest wysyłana automatyczna informacja, dzięki której rozpoczyna się proces oczyszczenia.

Szeroki asortyment niezawodnych filtrów DPF do auta Mazda 3

W sklepie internetowym Pamaku zamówisz nie tylko filtr DPF do samochodu Mazda 3, ale także tysiące innych elementów układu wydechowego, które zostały wyprodukowane przez nas lub przez znane i renomowane marki, których jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów, dzięki czemu każdy dostępny produkt posiada niezbędne certyfikaty i został objęty 24-miesięczną gwarancją. Fabrycznie nowe artykuły zostały wzbogacone o szczegółowe opisy i zdjęcia ułatwiające wybór.

W Pamaku dbamy nie tylko o jakość oferowanych produktów, ale także o jak najlepszą obsługę klienta. Właśnie dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji zespół specjalistów, którzy udzielą niezbędnej pomocy w trakcie zakupów, rozwieją wątpliwości i odpowiedzą na wszelkie pytania. Po złożeniu zamówienia natychmiastowo je pakujemy i wysyłamy, a to wszystko dzięki własnym magazynom. W ten sposób przesyłka dociera pod wskazany adres w Polsce lub Europie w ciągu maksymalnie 1-2 dni roboczych.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!