Tłumiki Daewoo Kalos 1.4  - wydechy, układ wydechowy  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
W naszym sklepie PAMAKU oferujemy najlepsze produkty znanych i lubianych firm, takich jak Bosal, Klarius, Fenno oraz Asso, Walker, BM Catalyst i TP Cats, a wśród nich także produkty do Daewoo Kalos 1.4. Wszystkie są doskonale wykonane i objęte 2-letnią gwarancją, dzięki czemu zapewniają bezpieczne i bezproblemowe użytkowanie przez cały okres eksploatacji. Oferowane układy wydechowe mają podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG dwustronnie galwanizowanej, dzięki czemu są odporne na intensywną bieżącą eksploatację. Filtry DPF, rury kolektorowe i katalizatory wykonane z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX są w pełni odporne także na wysokie ciśnienie oraz działanie dużej wilgoci i skrajnych temperatur. Każdy tłumik do Daewoo Kalos 1.4 jest objęty certyfikatami ISO i TUV. Zapraszamy do zakupu już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania techniczne i nie tylko.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!